BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 11108024
*
nr 1110 8024
Bordslampfot
1960-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:32:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/4 18:37:04
1
150 kr
4/5 08:19:07
2
200 kr
4/5 09:09:21
1
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
4023 Bordslampa
Per Sundstedt, "Mars", Ateljé Lyktan Åhus. Höjd: 5..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:05
-
5028 Bordslampa
Porslin. Höjd: 49 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:35
-
5399 Bordslampfot
Onyx. Höjd: 37 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:36
-
5210 Bordslampfot
Zink, Kvinna. Höjd: 53 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:37
-
5204 Bordslampfötter
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors, gla..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:18
-
5200 Bordslampfötter
Ett par, Bergboms, mässing. Höjd: 46 cm
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:27
*
Bordslampfot
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8024
Bordslampfot
1960-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/4 18:37:04 | 1 | 150 kr |
4/5 08:19:07 | 2 | 200 kr |
4/5 09:09:21 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
4023 Bordslampa
Per Sundstedt, "Mars", Ateljé Lyktan Åhus. Höjd: 5..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:05 -
5028 Bordslampa
Porslin. Höjd: 49 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:35 -
5399 Bordslampfot
Onyx. Höjd: 37 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:36
-
5210 Bordslampfot
Zink, Kvinna. Höjd: 53 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:37 -
5204 Bordslampfötter
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors, gla..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:18 -
5200 Bordslampfötter
Ett par, Bergboms, mässing. Höjd: 46 cm
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:27